Mám velkou radost, že mám téměř v dokonalém stavu svoji pracovní zašívárnu — místo, kde se dá kouřit dýmka, popíjet dobrý rum, sedět u dubového stolu a pracovat. Velké díky Martině, že mi ji pomohla zrealizovat ♡

Pánská kancelář
Nový stůl od mistra ševcovského

Dokonalost dělají detaily, jen někdy je tím detailem dubový stůl vážící skoro padesát kilo. Měl jsem to štěstí, že jsem náhodou narazil na stůl, který měl ve své dílně známý švec Radek Zachariáš, který se stěhuje do nového prostoru a stolu se musel zbavit. Velmi rád jsem si ho pořídil do své pracovny. Stůl zažil mnoho obchodních jednání a prezentací luxusních párů bot, proto si myslím, že obohatí i mé podnikání a poskytne mi svou velkou plochu pro práce nejrůznějšího druhu.

Pánská kancelář
A má skvělé šuplíky!

Ale nejen stůl dělá pracovnu, zejména tu pánskou, je tedy třeba myslet i na nejrůznější zařízení, které se může hodit pro práci a relaxaci. Prostor kanceláře je nudle dva metry široká a pět metrů dlouhá, ale je to můj prostor. Vlastně má úplně první kancelář.

Pánská kancelář
Nezbytné dýmky a rumy v pohotovosti
Pánská kancelář
Odpočívárna, křeslo čeká na čalouníka

Zadní část pracovny je jakási převlékárna a odpočívárna v jednom. Střeží ji ilustrace elegánů z dvacátých let a originální plakát z roku 1990 z volby nejlepšího prezidenta, kterého jsem zažil.

Pánská kancelář
Dýmky uložené ve skříni
Pánská kancelář
Sluchátka jsou nezbytnost

Zjistil jsem, že sluchátka s technologií noise cancelling jsou nezbytností, a proto jsem si pořídil nový model Sony WH-1000XM3, do kterých nepronikne žádný zvuk zvenčí, pokud nechcete. Skvělá volba pro každého, komu za dveřmi hlomozí dítě, kolegové v open space nebo bagr bourající budovu.

Pánská kancelář
A mám skvělý výhled do zahrady

Dokonce jsem toto pondělí měl premiéru — poprvé za mnou na konec Brd dorazil klient a celý den jsme pracovali na budoucí vizi nového projektu. Těším se, že v budoucnu takových návštěv bude více a propojím svoji práci. workshop a procházku lesem s klidem pracovny.

Jirka

Jirka podniká na volné noze, pracuje pro klienty v e‑commerce a rád fotí. Jsme tři, mrkněte na nás.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *